Նոր համագործակցություն Հայաստանի Պատմության Թանգարան պետական ոչ առևտրային կազմակերպության հետ
Ուրախ ենք տեղեկացնել, որ 2019 թվականի հունվար ամսին Հայաստանի Պատմության Թանգարան պետական ոչ առևտրային կազմակերպության և Էյչ Էս Փարթներս իրավաբանական ընկերության միջև կնքվել է համագործակցության պայմանագիր, որով վերջինիս մատուցելու ենք իրավաբանական ծառայություններ:
Հայաստանի Պատմության Թանգարանն այն եզակի մշակութային օջախներից է, որն իր պահպանության ներքո ունի շուրջ 400.000 թանգարանային առարկայից բաղկացած ազգային հավաքածու:
Կարևորում ենք նման մշակութային կառույցի հետ համատեղ աշխատանքը և պատրաստ ենք մեր փորձով և գիտելիքներով օգտակար լինել հայ ժողովրդի բազմադարյա մշակութային ժառանգությունը պահպանող Թանգարանին:

New cooperation with the History Museum of Armenia, a state non-commercial organization
We are pleased to announce that in January 2019, the History Museum of Armenia, a state non-profit organization and HS Partners Law Firm signed a cooperation agreement for the provision of legal services.
The History Museum of Armenia is one of the unique cultural centers, which has under its protection a national collection of about 400,000 museum objects. We are able to work efficiently with such a cultural institution and are ready to use our experience and knowledge for the Museum, which preserves the centuries-old cultural heritage of Armenian people.