Էյչ Էս Փարթներս իրավաբանական ընկերությունն ընդլայնում է մատուցվող ծառայությունների շրջանակը...
Սիրով տեղեկացնում ենք, որ Էյչ Էս Փարթներս իրավաբանական ընկերությանն է միացել փաստաբան Աշոտ Գինոսյանը: Աշոտ Գինոսյանը մեզ է միացել ավելի քան 5 տարվա արտասահմանյան փորձ ձեռք բերելուց հետո: Նա գերազանցությամբ ավարտել է Էստոնիայի Տալլիննի պետական համալսարանը՝ միջազգային բիզնես իրավունք մասնագիտացմամբ: Բացի այդ, նա ավարտել է Լոնդոնի Թագավորական Քոլեջը և ստացել իրավագիտության մագիստրոսի աստիճան:
Եվրոպայում, նա անցել է երկու 6 ամսյա փորձաշրջան, առաջինը՝ Եվրոպական Միության հանձնաժողովում, մյուսը՝ Մարդու իրավունքների եվրոպական դատարանում: Վերջին մասնագիտական փորձը եղել է ամերիկյան Կովինգտոն և Բրլինգ միջազգային իրավաբանական ընկերությունում, որն ունի մասնաճյուղեր տարբեր մայրցամաքներում՝ Հյուսիսային Ամերիկայում, Եվրոպայում, Ասիայում և Միջին Արևելքում:
Աշոտը մասնագիտացված է ներպետական և միջազգային կորպորտաիվ, առևտրային, վարչական և քաղաքացիական իրավունքի ոլորտներում: Նա արտոնագրված փաստաբան է Հայաստանի Հանրապետությունում և միևնույն ժամանակ թեկնածու փաստաբան Մեծ Բրիտանիայում: Վարժ անգլերեն և ֆրանսերեն լեզուների իմացությամբ Աշոտը լավագույնս կարող է ներկայացնել Ձեր շահերը Մարդու իրավունքների եվրոպական դատարանում:
Աշոտ Գինոսյանը և Էյչ Էս Փարթներս իրավաբանական ընկերությունը ունեն մոտ երկու տարվա համագործակցության պատմություն: Այս նոր փոփոխությամբ մենք սիրով տեղեկացնում ենք, որ մեր ընկերությունը ընդլայնում է մատուցվող ծառայությունների շրջանակը՝ ներառելով միջազգային առևտրային գործեր և ներկայացուցչություն Մարդու իրավունքների եվրոպական դատարանում:

We are very proud to announce that Ashot Ginosyan has joined HS Partners Law Firm as an attorney. Ashot Ginosyan has come to the firm after more than five years of foreign based experience. He has graduated from Tallinn University, where he completed masters in International Business law. Besides, he did an advanced LLM in law at King’s College London.
In Europe, he completed two half year legal traineeships, the one at the Commission of the European Union and the second one, at the European Court of Human Rights. His last experience in Europe was at Covington & Burling LLC Brussels office, an American law firm, which has offices in North America, Europe, Asia and Middle East.
Ashot is experienced in domestic and cross-border corporate transactions, commercial, procurement, administrative and civil laws and litigation. He is a qualified lawyer in Armenia and a candidate member at the bar of England & Wales. With his fluency in English and French, he is also a good litigator at the European Court of Human Rights.
With HS Partners family, he has two years of common history. With this move, we are glad to announce that the firm will be expanding its services to cover cross-border commercial transactions and litigation at the European Court of Human Rights.